menu

جشنواره ی وب ایران

جشنواره ی وب ایران

پنجشنبه 18 دی 1393

همونطور که در جریان هستید، تقریبا چند روز میشه که رای دهی مردمی جشنواره ی وب ایران شروع شده است.

اما این جشنواره چی هست؟

به نقل از خودشون :

" جشنواره وب ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات است که تاکنون شش دوره آن از سال ۱۳۸۷ برگزار گردیده است. کمیته برگزاری جشنواره وب هر ساله با دعوت از کلیۀ وب سایت های کشور از آبان ماه شروع به ثبت نام می کند. پس از داوری های مقدماتی، نهایی و مردمی برترین وب سایت های ایران در ابتدای اسفندماه در مراسم اختتامیه جشنواره وب معرفی می شوند. برگزارکننده این رویداد کانون کارآفرینی ایران است. هدف اصلی از برگزاری جشنواره وب ایران، تشویق و توسعه تولید محتوا و خدمات منطبق بر فرهنگ ایرانی در فضای مجازی می باشد. این جشنواره ایجاد فرصت سالانه برای عرضه و رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی در جهت رشد، شکوفایی و همچنین رونق بخشی به بازار داخلی و صادرات در‌ این حوزه می باشد. جشنواره وب ایران٬ سال گذشته به عضویت رسمی کنسرسیوم وب جهانی درآمد. "

امسال هم، من برای اولین بار، به عنوان یک تازه کار تصمیم گرفتم که توی این جشنواره شرکت کنم و اعلام حضور کنم.

برای تبلیغ و اعلام کردن این که من هم توی این جشنواره شرکت کرده ام و برای اعلام لینک رای دهی عمومی، خود سایت به صورت پیشفرض یک بنر را در اختیار افرادی مثل من قرار میده تا اون را توی وب سایت خودشون بگذارند. یک بنر شبیه به این:

اما از اونجایی که بلاگ من یک بلاگ با طراحی مینیمالیست هست و هدف اصلی اون، کاربرد پذیری و آسایش کاربر برای خوندن ساده ی مطلب هست و مهم ترین رکن در طراحی این سایت ساده بودن و سادگی در استفاده از اون هست ( هوف! این جمله را یه نفس بخونید، خیلی فاز میده!) من ترجیح میدم که این بنر را توی سایت خودم قرار ندهم و آسایش کاربران را به یک بنر ساده نفروشم!

اما خیلی خوشحال میشم که شما خوانندگان گرامی! در صورت تمایل از طریق این لینک به بلاگ من رای دهید.

و باور دارم که با رای شما دوستان گرامی، میتوانم به مردمی ترین سایت توی گروه خودم تبدیل بشم ( آرزو بر جوانان عیب نیست! خدارا چه دیدی، شاید هم شدم!)

منتشر شده در:

  • آواتار احمد فروزبخش

    احمد فروزبخش

    پنجشنبه 18 دی 1393

    ارسال پاسخ

    با سلام. باز هم فرصتی شد که سری به سر وصداهای شما (noisy) بزنم. وبلاگ فوق العاده ای است. شما احتیاج به تایید جشنواره ها ندارید و همینطوری هم مایه افتخار دوستان و آشنایان هستید. ( به شرط تقوا و خضوع و ادامه کار) موفق و موید باشید
ارسال نظر
خوانا نیست؟تعویض کد